Koronavírus tájékoztató!

Kedves Ellátottaink, Tisztelt Érdeklődők!

A koronavírus helyzetre tekintettel, az EMMI által 2020.03.18. napján kiadott "Útmutató a koronavírus terjedésének megelőzésére és a kockázatok csökkentésére a szociális alapszolgáltatásokban" dokumentum alapján működésünk az alábbiak szerint módosul.
Egyesületünk székhelye csak ügyeleti jelleggel működik a vészhelyzet ideje alatt.
Kérjük klienseinket, hogy ne személyesen, hanem telefonon és az alábbi elérhetőségeken tartsuk továbbra is a kapcsolatot, illetve itt jelezhetik gondozási igényüket is:
• Telefonszám: 06707703369, hétköznaponként 8-16 óra közt elérhető
• E-mail, az egyesület központi címe: lelkieroegyesulet@gmail.com
• Facebook privát üzenetben: https://www.facebook.com/egyesulet.lelkiero/
• Ellátásaink közvetlen e-mail címei:
    Kikötő Pszichiátriai Betegek Közösségi Ellátása: lelkieroegyesulet@gmail.com
    Kulcs Szenvedélybetegek Közösségi Ellátása: kulcslelkiero@gmail.com
    Támpont Támogató Szolgálat: tampont07@gmail.com
    Ajtó Szenvedélybetegek Közösségi Ellátása: ajtolelkiero@gmail.com

Szeretnénk felhívni klienseink figyelmét arra, hogy a vészhelyzet időtartama alatt lehetőség szerint ne hagyják el saját otthonukat, a személyes találkozásokat minimalizálják az ellátásukat segítő hozzátartozókra, segítő szakemberekre és a rokonokkal, ismerősökkel való kapcsolattartást elsősorban telefonon és elektronikus úton valósítsák meg!

Vigyázzunk magunkra, vigyázzunk egymásra, jó egészséget kívánunk!

Lelkierő Fiatalon a Fiatalokért Egyesület munkatársai